Вокзали та вагони “Львівської залізниці” прибирають дві фірми з однаковими сайтами

14 Квітня 2014

ТОВ “Агенція спеціалізованих послуг” отримає за послуги з внутрішнього прибирання та дезінфекції 5200 пасажирських вагонів 580,3 тис. грн. Відповідна інформація оприлюднена у звіті ДТГО “Львівська залізниця” за ІV квартал 2013 року.

“Агенція спеціалізованих послуг” створена лише 28 серпня 2013 року. Власник — Денис Ткаченко. У тому ж звіті “Львівської залізниці” вказано, що ТОВ “Суперщітка” надаватиме послуги комплексного прибирання приміщень ВП “Вокзал станції Рівне” та ВП “Вокзал станції Тернопіль” на 21,5 тис. грн та 64,4 тис грн відповідно. ТОВ “Суперщітка” також зареєстровано у 2013 році, власник — Мантюк Дмитро.

У обидвох ТОВ, “Суперщітка” та “Агенція спеціалізованих послуг”, однакові за структурою сайти, з ідентичними цінами на послуги.

oooooo

Розробники сайтів не надто переймалися і текстами. Наприклад, на сайті “Суперщітки” чомусь вказано, що вони – “Агенція спеціалізованих послуг”.

ooooooooooooooo2

ТОВ “Агенція спеціалізованих послуг” вперше згадується у Віснику держзакупівель у квітні 2014 року. Фірма отримала два замовлення на 3,4 млн на прибирання від “Одеської залізниці”. Під час конкурсу на одне із замовлень агенція мала єдиного конкурента — ТОВ “Суперщітка”.