Рава-Руський завод злив «регіоналу» 5 мільйонів на якісь товари без тендеру

14 Квітня 2014

ДП «Рава-Руський шпалопросочувальний завод» 27 січня без проведення відкритих торгів уклало угоду з ТОВ «Виробниче-комерційне підприємство «Алвема». Вартість договору складає 4,94 млн грн. Про це йдеться у звіті держпідприємства про укладені договори без застосування процедур закупівель за І квартал 2014 року, опублікованому у «Віснику державних закупівель», повідомляють “Наші гроші”.

Що саме і по якій ціні придбають не вказано. Опубліковано тільки код товару 20.14.7, що позначає продукти хімічні: похідні рослинних або смолистих продуктів, оливи, спирт етиловий.

Засновниками ВКП «Алвема» є Олексій Зайцев, депутат Макіївської міської ради від Партії регіонів, а також Ігор Колесніков, Михайло Тупак та Сергій Голощапов.

«Рава-Руський шпалопросочувальний завод» належить до сфери управління Міністерства інфраструктури України, входить до складу Укрзалізниці. Згідно з чинним законодавством, дане держпідприємство має право не проводити тендер, якщо закупівля здійснюється за рахунок власних коштів за умови, що вартість предмета закупівлі товару не перевищує 5млн грн.

До квітня 2013 року фірма «Алвема» отримувала замовлення від цього держпідприємства через тендери. На закупівлях із дотриманням тендерних процедур «Алвема» отримала підрядів на 57,93 млн грн.