Мицак не захотів розказувати, за скільки побудувала маєток його підприємлива дружина (ФОТО)

31 Березня 2014

Богдан Мицак, начальник УДАІ Львова, сьогодні під час прес-конференції відмовився розповідати журналістам про те, яким бізнесом займається його дружина,  скільки грошей вона заробляє та скільки витратила на будівництво сімейного маєтку.

Як з’ясували “Н.Г. Львів”, дружина Богдана Мицака Оксана побудувала дім у селі Басівка біля Львова, на вулиці Грушевського, 7.

мицак оксана олексіївна

фото 5 (28)

фото 1 (30)

фото 2 (29)

Богдан Мицак підтвердив, що будинок належить його дружині, і він там “буває”, навіть працював на будові. Сам він мешкає на вулиці Моршинській у Львові.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру, приватний підприємець Оксана Мицак зареєстрована Сколівський районним управлінням юстиції. Основний код економічної діяльності – “роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами”. Крім того вона має право торгувати м’ясом, овочами, іграшками, а також займатися готельною діяльністю. На жаль, Мицак категорично відмовився розповідати, де саме жінка провадить діяльність. Не назвав ні адрес магазинів, ні готелів.

Володіє родина також і рухомим майном. Дружина Мицака їздить на автомобілі Mitsubishi Pajero (саме це авто було в епіцентру скандалу з проблисковими маячками). А син має Audi A6. Рік випуску Мицак уточнити не захотів.

P.S. Пізніше Богдан Мицак підтвердив, що його дружина має стосунок до відпочинкового комплексу «Батьківський двір» в селі Козьова Сколівського району.