Батьки екс-чиновника знову не сплатили вчасно пайовий внесок місту

31 Березня 2014

Господарський суд Львівської області вирішив стягнути з ТОВ “Лев” на користь Департаменту економічної політики Львівської міської ради 30 тис. грн боргу. Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Згідно з рішенням, у червні 2013 року між міськрадою і ТОВ “Лев” укладено договір № 189 про пайову участь. Відповідно до його умов фірма зобов’язувалася сплатити пайовий внесок на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова в сумі 149,7 тис. грн у терміни: 30 тис. грн по 1 вересня 2013 року, 119,7 тис. грн по 1 вересня 2014 року.

Однак, в порушення умов договору фірма не сплатила перший платіж у розмірі 30 тис. грн. Восени міськрада надіслала листа товариству з вимогою про перерахування коштів, утім не отримала відповіді.

У суді ТОВ “Лев” не заперечувало проти боргу і попросило розтермінувати виплату. Суддя погодився. Отже, по 10 тис. грн фірма повинна сплатити тричі: до 25 травня, 25 липня, 1 вересня 2014 року.

Як вже повідомляли “Н.Г. Львів”, ТОВ “Лев” також не доплатило понад 42 тис. грн за ще одним договором про пайову участь.

Власниками ТОВ “Лев” є Марія та Володимир Рудницькі — батьки Олега Рудницького, екс-заступника голови Львівської ОДА. У старих публікаціях зазначено, що Рудницький також був почесним президентом компанії “Лев”