Охоронець, який бився з журналістами на Озаркевича, відсудив у «Армії України» 80 тисяч

27 Січня 2014

Згідно з рішенням Господарського  суду м. Києва, ДП «Видавничо-поліграфічне підприємство Міністерства оборони України «Армія України» повинно заплатити приватному підприємцю Коміссарову Артему Едуардовичу 80,8 тис. грн. Це заборгованість видавництва за надані охоронні послуги за перше півріччя 2013 року.

Приватний підприємець також вимагав стягнення моральної шкоди у розмірі 30 тис. грн, оскільки протягом шести місяців оплачував роботу охоронців з власних фінансових резервів і ці кошти «…не були спрямовані на розвиток підприємства, на задоволення особистих та ділових потреб виконавця, що призвело до збитків за втрачену вигоду, підрив ділової репутації, пригнічення авторитету». Проте суд вирішив, що цих аргументів недостатньо і відмовив у виплаті моральної шкоди.

Артем Коміссаров на сьогодні один з найвідоміших охоронців у Львові. Він не лише приватний підприємець, а також засновник ТОВ “Комбат-Безпека”, яке охороняло ділянку на Озаркевича, 4 під час знесення лічниці Шептицького. Нагадаємо, 10 січня виник конфлікт з охороною забудовника, який переріс у бійку. Журналісти звернулись до міліції із заявами про перешкоджання професійній діяльності з боку охоронців.

Ще до жовтня 2012 року співзасновником “Комбат-Безпеки” був Юрій Волковський, який протягом 2005-2006 років працював виконавчим директором телеканалу «НТА».

«Комбат-Безпека» також займалась охороною «Fashion Club» на момент скандалу з побиттям відвідувачів клубу у травні 2012 року.