Міський голова Рудок взяв хабар за дозвіл на встановлення апаратів для поповнення рахунків “мобілок”

27 Січня 2014

Самбірський міськрайонний суд засудив Рудківського міського голову за отримання хабаря до позбавлення волі на строк п’ять років. Утім позбавлення волі суд таки замінив річним іспитовим строком.

У вироці суду вказано, що міський голова у 2011 році одержав від підприємця 400 євро хабаря за дозвіл встановлення у м. Рудки чотирьох апаратів поповнення рахунків мобільних телефонів (отримання рішення виконавчого комітету з цього питання).

Аванс” у розмірі 100 євро він витратив на потреби міста Рудки (не вказано, на які саме). Решту хабаря також планував витратити на потреби громади міста.

Так як міський голова вперше притягується до кримінальної відповідальності, враховуючи його щире каяття, що він двічі обирався міським головою й надалі користується авторитетом і повагою громади міста та депутатів, суд не призначав додаткове покарання у виді позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, а також конфіскацію майна.

Мер має заплатити на користь держави судові витрати, пов’язані із проведенням судових експертиз в сумі 7 422 грн та 4 339,4 грн неправомірної вигоди.

Згідно з повідомленнями в медіа, на момент отримання хабаря і нині міським головою Рудок є Тарас Курило.