У Самбірській гімназії замінять вікна на два мільйони гривень

06 Грудня 2013

Відділ освіти Самбірської міської ради замовив реставрацію міської гімназії, яка є пам’яткою архітектури другої половини ХІХ століття. Вартість реставрації становитиме 2,19 млн грн. Проте під реставраційними роботами фактично маються на увазі роботи з заміни вікон в рамках Програми енергозбереження в освітніх закладах. Виконає їх ТОВ «Західбудпроект».  Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Згідно з документацією торгів, встановлять нові вікна з потрійний склом, індивідуального виготовлення. Обіцяють також, що буде максимальне збережено та відновлено автентичні елементи пам’ятки. А реставраційні матеріали і технології виготовлення нових віконних та дверних заповнень будуть максимально наближені до традиційних історичних. Зокрема, передбачено застосування речовин, розчинів та фарб натурального походження.

ТОВ «Західбудпроект» протягом 2013 року стало переможцем тендерів у Львівській області на загальну суму 7,1 млн грн. За даними Єдиного державного реєстру, засновниками підприємства є Людмила та Станіслав Кузьма і Олег Феліщак.