“Львівавтодор” не хоче ремонтувати площу перед цирком. Готують апеляційну скаргу

17 Жовтня 2013

ЛКП “Львівавтодор” спільно з “Онуром” оскаржуватиме рішення Господарського суду Львівської області, яким їх зобов’язано відновити тверде покриття площі перед львівським цирком. Про це “Н.Г. Львів” повідомив Олег Береза, директор “Львівавтодору”.

Вважаємо, що вимоги цирку є завищеними. Площа й до того була в поганому стані. Подивіться фотографії до ремонту і після – різниці великої не помітите. Компанія “Онур” готова зробити частковий ремонт площі власним коштом, а частину робіт міг би оплатити цирк зі своїх бюджетних асигнувань. Тим більше, що під час ремонту вулиці Городоцької ми оновили комунікації до цирку та замінили каналізаційні випуски”, – сказав Олег Береза.

Як повідомляли “Н.Г. Львів”, у 2011 році у рамках співпраці Львова з Європейським банком здійснювалася капітальна реконструкція вулиці Городоцької “Онуром”. Замовником виступав “Львівавтодор”. Технічний нагляд за веденням будівельних робіт здійснювала французька компанія “Egis BCEOM International”. За твердженням представників цирку, в ході виконання будівельних робіт без їх погодження через площу перед цирком перевозили будівельні вантажі великовантажними самоскидами, їздила спецтехніка, зберігали на площі будматеріали. Також там проводили земляні роботи з прокладання трубопроводів до споруд, які межують з територією цирку. У результаті покриття площі сильно пошкодили.

Суд вирішив, що в руйнуванні площі є вина як “Львівавтодору”, так і “Онуру”. Не було жодних дозвільних чи розпорядчих документів, які б надавали їм право використовувати площу цирку як будівельний майданчик. “Львівавтодор”, як замовник будівельних робіт, зобов’язане було визначити відповідний будмайданчик та не допустити самовільне зайняття, експлуатацію площі цирку і подальшу її руйнацію. Тому вони разом мають ліквідувати наслідки.

Господарський суд Львівської області виніс рішення 9 жовтня. Відтак “Онур” та “Львівавтодор” мають подати апеляційну скаргу до 19 жовтня. В інакшому випадку рішення суду вступить в силу.