“Арсенал” розбудовує сестра дружини депутата від “Фронту змін”

13 Червня 2013

Власниками ТОВ “Галицька кнайпа” є Галина Панас та Олена Романюк, яка є рідною сестрою дружини депутата Львівської міської ради Андрія Якиміва. Дружина Ірина також є помічником депутата. Про це йдеться у розслідуванні “Наших грошей. Львів”.

Як відомо, у приміщенні музею “Арсенал” “Галицька кнайпа” відкрила ресторан, а також розпочала реконструкцію вежі. У міській раді заявили, що памятку XVI століття нищать. 12 квітня після звернення міського голови Міністерство культури доручило призупинити роботи в “Арсеналі”. 

ТОВ “Галицька кнайпа” зареєстрована на вулиці Насипній, 1/5 у Львові. За цією ж адресою прописаний ще один депутат міськради від “Фронту змін” Ростислав Будинський. Контактні дані Андрія Якиміва вказані при реєстрації доменів сайтів ресторанів “Арсенал” та “Il Castello”, також він створив групу ресторану у соціальній мережі Фейсбук. Депутат ЛМР Андрій Якимів спростовував свою причетність до ресторану в “Арсеналі”: “Я не маю жодного відношення до цього проекту. У кнайпу інколи захожу”.