Прокуратура мовчить, кому віддала круту квартиру на Мучній

21 Січня 2013

Мучна, 23. Дім, де житиме прокурор. З сайту www.riellviv.com

Рішенням Львівської міської ради N864 від 21.12.2012 року квартирі N1 за адресою вул. Мучна, 23 надали статус службової Прокуратури Львівської області. Однак прокуратура у відповідь на запит “Наших грошей. Львів” відмовилась надати інформацію, за ким саме закріплять це житло.

Інформую, що згідно вимог чинного законодавства на спільному засіданні адміністрації і профспілкового комітету прокуратури Львівської області по вул.Мучній, 23 кв.1 у м.Львові, працівнику прокуратури області виділено житло, якому надано статус службового. Відповідно до вимог Закону України «Про інформацію», рішення Конституційного Суду України від 20.01.2012, Цивільного кодексу України не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди. Запитувана інформація є конфіденційною і розголошенню без згоди особи не підлягає”, – відповіли в Прокуратурі Львівської області.

Новобудова за адресою вул. Мучна, 23 обладнана броньованими вхідними дверима, безшумним швидкісним ліфтом та підземним паркінгом. Ціна за квадратний метр — 1100 дол.