На Львівщині також не освоїли 45 мільйонів, виділених на утеплення

21 Січня 2013

У червні 2012 року п’ятнадцять лікарень та шкіл Львівської області потрапили у перелік об’єктів соціальної сфери, котрі мали утеплити до жовтня того ж року. Однак, як перевірили “Наші гроші. Львів”, більшість цих об’єктів досі не відремонтували.

Як повідомляли “Наші гроші”, минулоріч три нікому невідомі фірми були обрані «Держекоінвестом» на освоєння понад мільярда гривень, отриманих за продаж квот Кіотського протоколу. Згодом сума зросла до 1,7 млрд грн. За ці гроші передбачалось утеплити понад 400 об’єктів соціальної сфери по всій Україні. Центр журналістських розслідувань «Слідство. Інфо», дослідивши деталі оборудки, виявив, що на десятках об’єктів ремонтники навіть не побували.

 Львівській області на утеплення лікарень та шкіл виділили 45 млн грн. Зокрема, гроші дали на 4 обєкти у Червонограді, 5 — у Сокалі, 4 — в Старосамбірському районі, 2 — у Турківському. Генпідрядником виконання робіт у нашій області обрали ТОВ «Стройінвест 2007».

Повністю роботи завершили на об’єктах у Старосамбірському районі. У Червонограді замінили вікна та утеплили лише будівлю онкологічного відділення. На інших трьох наразі провели тільки заміну вікон. У Сокалі не завершили до кінця жодного обєкту.

Голова «Держекоінвесту» Владислав Якубовський розповів 5-ому каналу, що 113 об’єктів буде закінчено в 2012 році, а решта – вже у цьому, «коли дозволять погодні умови».

Детально про стан утеплених на Львівщині лікарень та шкіл читайте у матеріалі “Наших грошей. Львів”.