За догляд доріг Львівщини фаворит «Укравтодору» отримає майже півтора мільярда

25 Січня 2022

Фото ілюстративне. Джерело: Facebook "Автомагістраль-Південь"

Служба автомобільних доріг у Львівській області віддасть ТОВ «Автомагістраль-Південь» 1,45 млрд грн за поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання доріг.

Загалом йдеться про догляд 567 км шляхів різного значення протягом 2022 -2024 років. Згідно з угодою передбачено, що у 2022 році компанія отримає фінансування у розмірі 5 млн грн. Наступні два роки – по 720,02 млн грн.

За ці кошти, до прикладу, компанія утримуватиме 44 км дороги міжнародного значення Стрий-Ізварине та 73 км міжнародної траси Тернопіль-Рава-Руська. До переліку входять і дороги національного значення − 44 км Мукачево-Львів та ще 15,9 км дороги Стрий-Мамалига. А також – 25,8 км на трасі регіонального значення Ковель-Жовква та утримання й ремонт доріг територіального значення, як-от Східниця-Пісочна, Миколаїв-Калуш, Нижанковичі-Стрий.

Фірма відповідатиме за транспортну розв’язку типу «кільце» на 7 км дороги національного значення Стрий-Мамалига. А також – за дві транспортні розв’язки на 98 км та на 104 км регіональної дороги Ковель-Жовква.

До обов’язків підрядника входить, зокрема, ліквідація вибоїн, очищення доріг від снігу, утримання узбіч, наприклад скошування трави, видалення дерев, прибирання автопавільйонів, автобусних зупинок та заміна дорожніх знаків.

Про тендер

За утримання доріг Львівщини фірма «Автомагістраль-Південь» змагалася з двома конкурентами – ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» та ТОВ «Техно-буд-центр». Під час аукціону учасники знижували свої пропозиції, але ціна переможця все одно була на 7 млн грн дешевшою.

Компанія «Автомагістраль-Південь» зареєстрована 2006 року в Одесі. Спочатку її власниками були непублічні жителі Одещини Валерій Коротков та Олег Наливанний. Але з листопада минулого року офіційним власником став одеський бізнесмен Олександр Бойко.

Лише протягом 2021-2022 років фірма отримала державних замовлень на 45 млрд грн, з яких 3,2 млрд грн – у Львівській області. Загалом, як пишуть «Наші гроші», компанія стала лідером серед підрядників від регіональних Служб автодоріг Украводору. Протягом 2020-2021 років вона отримала від них замовлень на 40,5 млрд грн, зокрема і на об’єкти державної програми «Велике будівництво».