Хустська міськрада закупила через посередника масло на 100 грн/кг дорожче

29 Березня 2023

фото Хустської міської ради

Мерія Хуста уклала угоду із закарпатським підприємцем Максимом Корольковим на постачання у місцеві школи та дитсадки вершкового масла по 340 грн/кг. Це приблизно на 100 грн/кг дорожче, ніж якби масло постачав прямий виробник масла, а не посередник.  

За результатами відкритих торгів з особливостями управління освіти Хустської міськради уклало угоду з ФОП Максим Корольков на постачання до кінця року 2200 кг масла. Загальна вартість угоди становить майже 750 тис грн. 

Прикметно, що у Королькова було два конкуренти на торгах, які пропонували виконати замовлення в середньому на 90 тис грн дешевше, проте їх відсторонили через недоліки у документах.

Згідно з укладеним договором, ФОП Максим Корольков постачатиме масло із жирністю не менше 72,5% по 340 грн/кг. При цьому сам Корольков купуватиме масло у львівського  ТОВ «Молочна компанія «Галичина». Якби Хустська міськрада уклала договір безпосередньо з «Галичиною», то могла б зекономити приблизно 100 грн на кілограмі, або ж близько 220 тис. грн – принаймні, іншим бюджетним замовникам «Галичина» продає те ж масло і по  220 грн/кг і по 249 грн/кг. Зрештою, навіть у Хустському районі масло продають по 285 грн/кг.

За даними YouControl, ФОП Максим Корольков зареєстрований у 2002 році у Виноградові на Закарпатті. З початку 2019 року і до сьогодні Корольков підписав договорів на 32,3 млн грн.