Двох військових із терористичної «ЛНР» засудили до 13 років ув’язнення

27 Липня 2022

Фото ілюстративне з сайту www.volynnews.com

Галицький районний суд Львова 21 та 22 липня засудив двох уродженців міста Красний Луч Луганської області до 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Обоє чоловіків, Володимир Кулаков і Віталій Мишньов, 19 лютого добровільно прибули до пункту збору мобілізованих терористичної організації «ЛНР» в місті Красний Луч, вступили до її лав і брали участь в її діяльності, а саме: у складі збройних сил російської федерації воювали проти Збройних сил України.

Кулаков і Мишньов воювали у складі 8 мотострілкової роти 3 мотострілкового батальйону 7 бригади незаконного збройного формування. Їх взяли в полон 5 травня поблизу села Воєводівка Луганської області.

Віталік Мішньов, як вказано на його сторінці в Однокласниках, народився 3 жовтня 1984 року. Судячи з фото, де його відмітили, Мішньов «зник» ще у квітні і його шукати мати Надєжда, яка також активно поширює аналогічні повідомлення від інших матерів.

Друг Мішньова по роті, а також по місцю роботи в «Луганськвода» Владімір Кулаков народився 17 жовтня 1987 року.

Чоловіки визнали свою вину у державній зраді, участі у не передбачених законами України воєнізованих формуваннях і терористичній організації. Просили суворо не карати їх та надати можливість «стати на шлях виправлення».

Суд, враховуючи каяття, тяжкість заподіяних злочином наслідків, характеристики державної установи «Табір для тримання військовополонених «Захід 1», де вони характеризуються «посередньо», призначив за сукупністю злочинів 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

«Будем работать по братьях любимых»