Той, хто бомбив Кременчук

Приватне життя командира військової частини, літаки якої бомбили торговий центр
28 Червня 2022

Вчора росіяни завдали кілька ракетних ударів по торгово-розважальному центру в Кременчуці. Понад двадцять людей загинуло, майже шістдесят – поранені.

«Це один з найбільш зухвалих терористичних актів в історії Європи. Вдарити ракетами по такому об’єкту можуть тільки абсолютно відморожені терористи, яким не має бути місця на землі», – переконаний президент Володимир Зеленський.

У торговий центр з мирними людьми росіяни влучили ракетами з дальніх бомбардувальників Ту-22 М3, а злітали вони з аеродрому Шайковка, повідомило Командування повітряних сил ЗСУ.

Шайковка – це невелике військове містечко в Калузькій області, в семиста кілометрах від Кременчука. Тут знаходиться авіабаза, де дислокуються ті самі, згадані вище, літаки Ту-22М3 52-го гвардійського важкобомбардувального авіаполку (або інакше – військової частини 33310).

Командиром військової частини 33310, за даними російських медіа, є Олєг Євгеньєвич Тімошин (Олег Тимошин – рос.). Його ім’я як командира частини називає й InformNapalm. Згадок про нього вкрай мало. Ви не «нагуглите» ні його біографії, ні інформації про його сім’ю.

Останні згадки в медіа про нього дуже куці. У вересні 2020 року – він коментує тактичні пуски ракет в нічний час, які провели екіпажі Ту-22М3 у Мурманській області. Через рік, у вересні 2021 року, – отримує нагороду для авіаполку Шайковки «За особливі заслуги перед Калузькою областю» та відкриває меморіальну дошку на згадку про загиблих льотчиків.

«Мы гордимся, что военная часть размещается на территории Калужской области и что вы с честью несете высокое звание воинов», – сказав губернатор Калузької області Владіслав Шапша при врученні нагороди.

Полковник з Тули і його сім’я

Полковник Олєг Тімошин народився 21 червня 1971 року. Навчався в тульській школі, закінчив Тамбовське вище військове авіаційне училище льотчиків. Він одружений із Ольгою Владіміровною Тімошиною, яка народилась 20 листопада 1977 року і родом з Архангельська.

Олєг Тімошин, фото з Однокласників

Цю інформацію вони обоє виклали в Однокласниках. Сторінка командира вже давно неактивна і там опублікована лише одна фотографія. А його дружина профіль закрила.

Достеменно відомо, що пара проживала в Оленєгорську-8 (селище Високий), що в ста кілометрах від Мурманська. За останнім переписом, тут мешкає близько семи тисяч людей. Остання їхня відома адреса – це п’ятиповерхівка на вулиці Гвардійській, 15, недалеко від місцевого аеродрому Оленья. Тут також дислокуються бомбардувальники Ту-22М3.

Вигляд на житлові будинки на вул. Гвардійській

У ВКонтакті Ольга Тімошина вказала невірну дату народження, не опублікувала жодної своєї фотографії, але підписана і на групи в Шайковці, і в Оленєгорську. Те, що вона одружена саме з тим Олєгом Тімошиним, видала місцева школа.

У червні 2020 року сторінка учнівського самоврядування школи №13 селища подякувала їй за сина, «гордость школьного самоуправления», опублікувавши фото родини.

На ній той самий Олєг Тімошин, Ольга Тімошина і їхній старший син Олєг. Ця фотографія датована 2016 роком – це вказано на стрічці сина-випускника та на фоні. Ми знайшли шеврон з рукава командира, тоді ще підполковника.

Зліва – шеврон на рукаві, друге зображення з відкритих джерел

Це 22-а гвардійська Донбаська Червонопрапорна важка бомбардувальна авіаційна дивізія, в яку входить чотири авіаполки, в тому числі 52-ий із Шайковки.

«Спасибо большое за добрые слова. Я очень рада, что на жизненном пути моих детей повстречались увлеченные своим делом педагоги, которые смогли раскрыть и развить таланты моих мальчишек! Вы навсегда останетесь в наших сердцах!», – написала Тімошина під цим постом*.

*тут і далі цитати окупантів подаємо мовою окупантів

Старший брат Івана Олєг (23 жовтня 1998 року народження) – теж спортивний хлопець, отримував нагороди у змаганні з бігу. Він закінчив школу ще у 2016-му. На своїй актуальній сторінці у ВКонтакті востаннє публікував фото у 2018 році, ховаючись під псевдо «Олег Полоз».

Олєг Тімошин праворуч. Фото із соцмереж

Олєг Тімошин. Фото із ВКонтакті

З дописів на сторінці школи стало зрозуміло, що в родини є ще один син – його звати Іван. Він народився 24 листопада 2002 року і теж навчався в тій же школі №13. «Мистер исключительный», – написано на його сторінці у ВКонтакті, де також відсутні будь-які його фото.

Але ми їх знайшли на сторінках школи. Наприклад, у 2019 році він брав участь у міських воєнізованих змаганнях «А ну-ка, парни!», де були стройова підготовка, стрілянина, підтягування, воєнізована естафета, плавання. Тімошин-молодший, виглядає, був лідером у своїй команді.

Фото із ВКонтакті

А потім як переможці вони брали участь у Всеросійській Спартакіаді молоді допризовного віку.

«Иван Тимошин. Многогранный и многоуровневый. Он прекрасный спортсмен и член команды, при этом мог легко написать статью в газету (а его мемуары вообще вызывали всеобщий интерес). С удовольствием соглашался участвовать в школьных постановках… С удовольствием буду следить за твоими успехами и новыми победами!», – писали про нього на сторінці школи.

Іван Тімошин тримає табличку Мурманської області. Фото із ВКонтакті

Іван випустився зі школи у 2020 році. Ось на цьому відео, на самому початку, танцює сам полковник, а потім і разом з Ольгою Тімошиною. Це такий собі прощальний фільм-сюрприз «От винта!» від батьків для дітей.

Контакти і соціальні мережі родини Тімошиних:

Паспорт Олега Тимошина: МА 018767 Тамбовским ВВАУЛ 25.06.1994.

Instagram: Иван Тимошин, Олег Тимошин.

Однокласники: Олег Тимошин, Ольга Тимошина.

ВКонтакті: Ольга Тимошина, Иван Тимошин, Олег Тимошин, Олег Тимошин.

E-mail: olejka231098timoshin@mail.ru, olega231098@mail.ru, olejka231098timoshin@mail.ru, vanya.timoshin@mail.ru.

Тел.: 79212728117, 79212866414, 79522944472, 79183644454.