Збитки від ракетних ударів на Львівщині оцінюють у 1,5 млрд грн

14 Травня 2022

Фото Максима Козицького

Збитки, нанесені внаслідок ракетних ударів по об’єктах інфраструктури в області, становлять близько 1,5 млрд грн. Ці попередні дані повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

За словами Козицького, найбільш складні об’єкти для відновлення – це електричні підстанції, оскільки поставка компонентів є тривалою, і для цілковитого відновлення необхідно близько пів року.

Наразі в області під місця укриття підпадає майже 130 тисяч об’єктів.

«Це об’єкти подвійного призначення, як-от підвал чи місця для паркування авто. Якщо говорити про спеціалізовані об’єкти укриття, якими опікується ОВА, це майже 900 об’єктів для захисту людей у місцях критичної інфраструктури. З них 260 – це укриття, які мають бути стійкими до ядерних ударів та хімічних атак»,  – сказав начальник Львівської ОВА.

Щодо діяльності в області диверсійно-розвідувальних груп, то очільник області повідомив, що з початку війни більше 5 тисяч осіб перевірили СБУ та працівники поліції щодо можливої їхньої участі у підривній діяльності.

«З початку  війни ми звертались до людей щодо їх пильного ставлення до незнайомих людей чи автомобілів і закликали,  щоб вони повідомляли про це правоохоронним органам. У перші дні було від 15 до 17 тисяч таких звернень. На сьогодні їхня кількість – від 1100 до 1500 на добу.  Це свідчить, що люди досі не втрачають пильність. І це дуже добре», – зазначив Максим Козицький.

 

Матеріал підготовлено за підтримки New Democracy Fund. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію New Democracy Fund.

 

Народився в Буреї, помер – в Україні