«Вибивав інформацію ударами по обличчях», – що відомо про ще одного підозрюваного окупанта

11 Травня 2022

Прокурори Київської області повідомили про підозру у жорстокому поводженні з цивільним населенням ще одному окупантові, який чинив звірства в окупованому селі Мокрець Броварського району. Про це розповіла генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова.

Антон Струєв, командир мотострілецької роти 15 миротворчої бригади 2 гвардійської загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф, у селі Мокрець разом з іншими окупантами взяв у полон двох беззбройних мирних мешканців. Росіяни допитували їх, щоб вивідати дані про патріотів, військовослужбовців ЗСУ та бійців тероборони.

«Вдягнувши тактичні рукавиці з пластиковими вставками, командир вибивав інформацію ударами по обличчях та головах потерпілих, а після наказав їм роздягнутись та запроторив у підвал», – написала Венедіктова.

Цей командир роти – вже третій військовослужбовець цієї «миротворчої» бригади рф, що повідомлений про підозру в порушенні законів та звичаїв війни в Броварському районі. Ще двоє його співслужбовців викриті у жорстокому знущанні із військовополоненого та із священника у селі Богданівка.

Антон Струєв і його родина

Він народився 31 грудня 1992 року у місті Кувандик Оренбурзької області. У ВКонтакті називається «Антон Антонов». Останній раз заходив на свою сторінку 30 квітня. Так само називає себе в Однокласниках.

Струєв із братом

«Антон із дитинства мріяв стати військовим. Після 8 класу вступив до Оренбурзького кадетського корпусу імені Неплюєва. Закінчив Новосибірське вище військове командне училище і отримав призначення до бригади миротворчих сил, що дислокується у Самарській області», – писала про нього місцева газета у березні цього року.

На сторінці у ВКонтакті видалив всю інформацію про себе із публічного огляду. Із архівної копії зрозуміло, що він їздив на мотоциклі. Фото на тому ж мотоциклі він опублікував у ще одному профілі, але інформації про окупанта там також немає.

Антон Струєв з сім’єю

Струєв з дружиною Анастасією у 2018 році

Російський військовослужбовець одружений із Анастасією Гальцевою, яка народилась 18 листопада 1993 року. У них є донька. Анастасія, тепер Струєва, має досі опубліковані фотографії лише в соцмережі Однокласники (в основному старі, хоча раніше були й актуальні, в тому числі з весілля), у ВКонтакті відсутня навіть аватарка.

Подружжя Струєвих

Брата Антона Струєва звати Євгеній (ВКонтакті, Однокласники), мати – Тетяна (дівоче Рибінцева), тесть – Сергій Гальцев, теща – Світлана Гальцева.

Струєв з родичами

 

Матеріал підготовлено за підтримки New Democracy Fund. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію New Democracy Fund.