Екс-дружина попереднього начальника Яворівської КЕЧ отримає від військових 6,5 млн грн

21 Лютого 2022

Фото умовне, з сайту Львівський портал

Яворівська квартирно-експлуатаційна частина (району) підписала два договори вартістю майже 6,5 млн грн із хмельницьким ТОВ «Енергія-агро». Ця компанія належить Наталії Савицькій, екс-дружині Федора Савицького, який керував Яворівською КЕЧ понад шість років до теперішнього керівника.

«Енергія-агро» за 2,5 млн грн надаватиме послуги з постачання теплової енергії у військові містечка №28 та №30 за ціною 3,2 тис. грн за гігакалорію. Ще майже 4 млн грн коштуватимуть послуги водовідведення для військових містечок №32 та №36 по 43,8 грн за кубічний метр.

Раніше ці послуги містечкам надавала інша компанія – «Капітальне будівництво і ремонт», яка пов’язана із «Енергія-Агро». «Капітальне будівництво і ремонт» належить Григорію Онопрієнко, який був одружений на сестрі дружини екс-начальника Яворівської КЕЧ Федора Савицького. Фірма отримала від Яворівської КЕЧ замовлень на понад 35 млн грн.

«Енергія-Агро» очолював Роман Козубенко, колишній начальник відділу Західного територіального управління внутрішнього аудиту Міноборони, тепер фірмою керує Віталій Ганжа.

Яворівська КЕЧ замовляє послуги в «Енергія-Агро» з 2019 року, загалом підписавши з нею договорів на понад 22 млн грн. Ще одним її замовником є Квартирно-експлуатаційний відділ м. Дніпро, який дав замовлень на майже 35 млн грн.

Остання відома посада Федора Савицького – заступник начальника управління Південного територіального КЕУ Збройних сил України, однак у 2020 році він звільнився. Зараз він є депутатом Шепетівської районної ради від ЄС, входить до комісії з питань бюджету і фінансів. Як він пояснив на своїй сторінці, «після звільнення з лав ЗСУ не зміг сидіти, склавши руки».

Фото Федора Савицького із його сторінки у Facebook

Згідно з його останньою декларацією після звільнення, він не має власного житла і не задекларував користування ні квартирою, ні будинком. Він має хіба ділянку в Хмельницькій області. Окрім зарплати у 800 тис. грн вказав також зарплату від ПП «Капітальне будівництво і ремонт», яке отримує багатомільйонні замовлення від військових.

У жовтні минулого року Савицький подав «повідомлення про суттєві зміни в майновому стані», згідно з якими працює заступником директора в «Капітальне будівництво і ремонт», у нього з’явилась ділянка і нежитлове приміщення, а також автомобіль.

Патріоти із піхоти