Слідчі не можуть розшукати львів’янку, яку підозрюють у привласненні двох мільйонів банку

20 Жовтня 2021

Фото умовне з сайту forum.fg.gov.ua

Слідчий суддя Личаківського районного суду Львова Дмитро Рудаков надав дозвіл на затримання львів’янки, яку підозрюють у привласненні 370 тис. дол. та 67 тис. євро у Львівської філії АКБ «Форум» (остання назва ПАТ «Банк Форум»).

Справу розслідують з 2012 року, але «Банк Форум» у 2014 році ліквідували через банкрутство.

Джерело: ухвала суду від 11 жовтня 2021 року.

За матеріалами справи, підозрювана у змові з невідомими особами у 2007-2008 роках заволоділа грошима банку. На той момент привласнена сума у гривнях, згідно з курсом НБУ, становила майже 2,4 млн грн. Гроші виводили через оформлення кредитних справ і подальшу видачу готівки через касу.

У 2013 році жінці заочно обрали запобіжний захід і оголосили у міжнародний розшук. Затримали львів’янку лише в жовтні 2017 року, коли та перетинала кордон з Росією. Тоді ж суд обрав домашній арешт, але вже в листопаді відпустив через гіпертонічну хворобу. Досудове розслідування призупинили аж до серпня 2018 року. З того часу і до сьогодні місцезнаходження жінки невідоме, а до органу досудового розслідування не надходили жодні довідки про її хворобу.

Наразі їй інкримінують ч. 3 ст. 27 та ч. 5 ст. 191 ККУ (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Жінці загрожує позбавлення волі строком від 7 до 10 років.