КП «Спортресурс» уклало чергову угоду з «розпильщиком» тендерів. Але вже з іншим

11 Березня 2021

Проєкт майбутнього спортивного майданчика на вул. Йосипа Сліпого, 33. Джерело: візуалізація ЛКП "Спортресурс"

Львівське комунальне підприємство «Спортресурс» замовило капітальний ремонт дитячо-спортивного майданчика на вул. Йосипа Сліпого, 33 у ТОВ «Динамо інвест» за 19 млн грн.

Йдеться про ділянку біля загальноосвітньої школи №49, де сьогодні занедбаний дитячий майданчик, який потребує ремонту. Окрім загальних будівельних робіт, фірма освітить ділянку, зробить водовідведення та озеленить територію. Тут буде футбольне поле, майданчик для заняття баскетболом та волейболом, тенісні корти, спортивні тренажери та бігові доріжки. Роботи завершать до кінця 2022 року.

Сучасний вигляд спортивного майданчика на вул. Йосипа Сліпого, 33. Джерело: Google Maps

Це вже друга спроба комунального підприємства «Спортресурс» відремонтувати майданчик на вул. Йосипа Сліпого, 33. На початку листопада 2020 року угоду вже підписували з тим же ТОВ «Динамо інвест», однак в кінці грудня його розірвали через неподання фірмою тендерного забезпечення договору. За новою угодою,  фірма виконає роботи на 234 тис. грн дешевше.

Проєкт майбутнього спортивного майданчика на вул. Йосипа Сліпого, 33. Джерело: візуалізація ЛКП “Спортресурс”

Переможці «розпильщики» 

На поточних торгах, окрім переможця «Динамо інвест», участь також брали ТОВ «Торгово-промислова компанія «Будспорт» та ТОВ «Інвестиційна Компанія Укрбудсервіс». Під час аукціону конкуренти знизили свої пропозиції на 198 тис. грн та 350 тис. грн відповідно.

Цікаво, що нещодавно «ТПК «Будспорт» перемогла в іншому тендері від «Спортресурсу» − на облаштування клубу єдиноборств за 15 млн грн на вул. Стрийській, 87. Ця компанія належить Романові Блащаку, чиє колишнє ТОВ «Еліт спорт груп» Антимонопольний комітет оштрафував за змову на торгах.

Теперішній переможець, компанія «Динамо інвест», також раніше перемагала у закупівлях нечесно. Зокрема, ще у жовтні 2020 року редакція «Наші гроші. Львів» виявила «розпил» 481 тис. грн фірмою та пов’язаним з нею приватним підприємцем Ігорем Карімовим.

Інші замовлення переможця

«Динамо інвест» зареєстрована 2013 року у Львові, її власником є Роман Синявський. Він також є співзасновником львівської обласної громадської організації «Спортивний клуб «Уагол», яка організовує футбольні матчі.

За даними Prozorro, підприємство спеціалізується на облаштуванні та ремонті спортивних майданчиків. Протягом 2020-2021 років воно отримало державних замовлень на 35 млн грн. Серед інших великих замовлень фірми – будівництво спортивного майданчика на вул. Івана Франка, 165 у Львові за 2,5 млн грн та ремонт спортмайданчика для школи №74 в смт. Рудне на Львівщині за 3,6 млн грн.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States. Думки, висловлені в цій публікації, не обов’язково представляють думку Black Sea Trust або його партнерів.