Комунальники і Возний приберуть Сихів за 37 мільйонів

02 Березня 2021

Сихів. Фото: lviv online

Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради підписала низку угод на послуги з прибирання вулиць району загальною сумою 36,7 млн грн.

Закупівлю проводили за сімома лотами, саме таку кількість ділянок поділили територію, яку прибиратимуть переможці торгів. Жоден з учасників не переміг у кількох лотах, але кілька фірм мають одного власника.

Очікувана вартість послуги за усіма лотами становила 37,8 млн грн, тобто в результаті економія на торгах склала 1,1 млн грн або 2,9% від суми закупівлі. У кожному лоті участь в торгах взяли лише по два учасники. Жодна з фірм у жодному з лотів не торгувались і не знижувала вартість початкової пропозиції ні на одну гривню.

Технічним завданням було передбачено, що переможці торгів будуть проводити  підмітання вулиць, прибирання їх від снігу, збір листя та вивезення сміття, догляд за газонами тощо. Всі угоди чинні до кінця 2021 року.

Яку територію обслуговуватимуть підрядники:

ВулиціПідрядникВ-сть, млн грн
Проспект Червоної Калини, вул. Зубрівська, сквер О. ДовженкаПП «Паркбуд-Плюс»4,52
Вул. Стрийська, проспект Червоної Калини, вул. ВернадськогоПП «Парк-Плюс-Сервіс»4,52
Вулиці Хоткевича, Драгана, Коломийська, СихівськаПП «Екомісто»4,52
Вулиці Луганська, Угорська, Стуса, Панаса МирногоПП «Паркбуд»4,5
Вулиці Дж. Вашинготона, Пасічна, Зелена, БузковаЛКП «Шляхово ремонтне підприємство Личаківського району»11,26
Бульвар Довженка, вулиці Хуторівка, РахівськаЛКП «Під Зуброю»6,87
Весь район (прибирання з застосуванням  вакуумних машин)ЛКП «Шляхово ремонтне підприємство Галицького району»0,59

Понад половина від загальної суми коштів, що буде витрачена на прибирання Сихівського району, а це 18,7 млн грн, отримали львівські комунальні підприємства.

Решту 18 млн грн, отримає мешканець Кам’янка-Бузького району Володимир Возний. Адміністрація уклала угоду з чотирма його підприємствами: «Екомісто», «Паркбуд», «Паркбуд-Плюс» і «Парк-Плюс-Сервіс». Його компанії вже не вперше отримують підряди на прибирання від Сихівської райадміністрації, зокрема у  2015 і 2017 роках — понад 50% від суми замовлень. З початку 2020 року ці чотири компанії Володимира Возного отримали 8 договорів на 34,3 млн грн.

 

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States. Думки, висловлені в цій публікації, не обов’язково представляють думку Black Sea Trust або його партнерів.