«Закарпаттяобленерго» придбає позашляховиків на 3,6 млн грн

13 Січня 2021

Mitsubishi L200 фото: mitsubishi-motors.com.ua

ПАТ «Закарпаттяобленерго» придбає чотири позашляховики Mitsubishi L200 у ТОВ «Автоцентр-Ужгород» за 3,68 млн грн. Відповідне повідомлення про намір укласти договір опублікували 12 січня на порталі публічних закупівель Prozorro.

Загалом підприємство планувало придбати 11 автомобілів. Закупівля розділена на два лоти, за одним підприємство планує укласти договір на придбання чотирьох позашляховиків загальною вартістю 3,68 млн грн. За іншим хотіли придбати сім легкових автомобілі за 2,1 млн грн, але закупівля не відбулась, оскільки на торги за цим лотом не прийшов жоден учасник.

Дешевшою пропозицією на позашляховики виявилась пропозиція ТОВ «Автоцентр Ужгород» — 3,68 млн грн. Фірма запропонувала автомобіль Mitsubishi L200. Це повнопривідний пікап 2020 або 2021 року випуску. Машина також оснащена кондиціонером та бортовим комп’ютером. Її ціна для «Закарпаттяобленерго» становитиме 919 тис. грн за одне авто.

ТОВ «Автоцентр Ужгород» є офіційним дилером компанії Mitsubishi, а на офіційному сайті виробника базову комплектацію такого автомобіля продають за 922-950 тис. грн.

Участь у торгах взяли дві компанії: ТОВ «Автоцентр Ужгород» і ТОВ «Глобал автоград». Під час аукціону учасники не торгувались і не знижували цінових пропозицій.

Про постачальника

ТОВ «Автоцентр Ужгород» зареєстроване у селі Бараниці, Закарпатської області. 99,5% статутного капіталу компанії належить Сергію Ремезу. Йому також належить інша компанія, яка займається продажем та обслуговуванням автомобілів — ТОВ «Закарпат-авто». Він також володіє чвертю статутного капіталу ТОВ «Контраст-сервіс».

З 2020 року ТОВ «Автоцентр Ужгород» підписало 35 договорів із бюджетними замовниками на 7,6 млн грн, переважна більшість яких на ремонт автотранспорту.