Чотири відділення Тячівської лікарні на Закарпатті забезпечать киснем за 2,3 млн грн

28 Грудня 2020

фото ілюстративне (джерело: healthindustryhub)

Тячівська районна лікарня на Закарпатті спрямує 2,3 млн грн в розширення системи кисневого постачання. Підряд отримало ТОВ «Алві-Лайн».

Кисень проведуть до неврологічного, кардіологічного, терапевтичного відділень та ЛОР-відділення. Роботи завершать до кінця березня 2021 року. Підрядник отримає 52 тис. грн прибутку, а на зарплати працівникам піде 229 тис. грн.

До кінця березня наступного року компанія «Алві-Лайн» також поставить Тячівській районній лікарні кисневе обладнання за 4,1 млн грн. Йдеться про кисневий генератор PSA з компресорною станцією Atlas Copco. Обладнання самостійно виробляє кисень з атмосфери та безперебійно подає його до пацієнтів.

За даними Prozorro, поточна угода на розширення кисневої системи – найбільша у Закарпатській області. Для порівняння: Воловецька центральна районна лікарня спрямувала 121 тис. грн на монтаж центральної подачі кисню в інфекційне відділення. А Ужгородська міська дитяча клінічна лікарня виділила на розширення кисневої системи 118 тис. грн.

Про лікарню

Протягом карантину Тячівська районна лікарня спрямувала 18 млн грн на подолання коронавірусу за спрощеною «ковідною» процедурою». Поточна угода на розширення кисневої системи – друге найбільше замовлення закладу. Перше місце посідає вже згаданий 4-мільйонний договір на постачання кисневого обладнання. Також завдяки «ковідному» фінансуванню лікарня замовила УЗД-апарат за 1,5 млн грн та 30 кисневих концентраторів на 1,2 млн грн.

Медики приймають хворих на коронавірус ще з березня. За даними Національної служби здоров’я України, станом на 24 грудня у лікарні є 400 ліжок для пацієнтів. З них 220 – інфекційних ліжок та 10 ліжок у відділення інтенсивної терапії. При цьому медики забезпечені 15 апаратами штучної вентиляції легень.

Про підрядника

Компанія «Алві-Лайн» зареєстрована в Києві, а її власником є Сергій Кляшторний.

Протягом 2019-2020 років фірма отримала державних замовлень на 209 млн грн. Серед найбільших угод компанії – постачання кисневих генераторів для львівського Центру легеневого здоров’я за 15,8 млн грн та для ДУ «Територіальне медичне об’єднання МВС України по місту Києву» на 12 млн грн.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці British Embassy Kyiv в рамках проєкту з протидії порушенням в державних закупівлях під час пандемії COVID-19 у Західній Україні.  Погляди, висновки, рекомендації, висловлені в цій публікації, належать журналістам «Наші гроші. Львів» і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.