![](https://ngl.media/wp-content/uploads/2020/12/120851786_4400481193355440_9210787480342962049_n.jpg)
Фото: Андрій Москаленко
Львівський апеляційний суд скасував заборону на будівельні роботи в кафе біля ринку «Добробут».
10 грудня судді апеляційної інстанції скасували ухвалу про забезпечення позову в частині заборони внесення будь-яких змін в структурні елементи об’єкта нерухомості, проведення підготовчих чи будівельних робіт на об’єкті. Про це «Наші гроші. Львів» повідомила Гелена Пайонкевич, директорка юридичного департаменту Львівської міської ради.
У жовтні Львівська міська рада заявила, що виявила на площі Ярослава Осмомисла князя, 3а, біля ринку «Добробут», будівництво без дозволів.
![](http://ngl.media/wp-content/uploads/2020/12/1-2-1024x768.jpg)
Фото Galnet
«Поблизу ринку «Добробут» (площа Осмомисла) за фіктивними документами на місці колишнього кафе без жодного дозволу розпочали заливати бетон і ставити каркас будівлі», – повідомив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.
Згідно з реєстром нерухомості, там офіційно є кафе-бар на майже 863 кв. м. Виявилось, державний реєстратор внесла запис про зміну площі кафе в реєстрі в три рази, з 293 кв. м. Комісія Львівської міської ради виявила, що біля «Добробуту» не має об’єкту на 863 кв. м., на ділянці проводяться будівельні роботи з прибудови до існуючої нежитлової будівлі.
![](http://ngl.media/wp-content/uploads/2020/12/120857034_4400481223355437_3387593858295643135_n.jpg)
Фото Андрій Москаленко
Зі слів Андрія Москаленка, ще у 2017 році обласна ДАБІ видала свідоцтво фірмі «Перлина Львова» на введення в експлуатацію неіснуючого об’єкта, який тільки зараз, через три роки, почали активно там будувати.
Львівська міська рада звернулася до суду з позовом до Олега Мотника, Владислава Стасишина, ТОВ «Перлина Львів-1» та державної реєстраторки Христини Бойко про скасування державної реєстрації права приватної власності на це нежитлове приміщення.
В рамках цього позову місто попросило про забезпечення позову, і суд 7 жовтня заборонив там роботи. Проте в апеляційній інстанції ця заборона була скасована.
ТОВ «Перлина Львів-1» належить у рівних долях Володимиру Стасишину і Галині Брезіцькій, матері екс-кандидата на посаду міського голови Назарія Брезіцького.
У коментарі Galnet він пояснив, що його мати нещодавно придбала частину того кафе, яке ще у 2014 році згоріло: «Мої юристи вивчили документацію, а там право власності зареєстроване на підставі декларації про закінчення будівельних робіт. Тому ні в 2013, ні до 2018 року я відношення до цього об’єкту не мав».