Міноборони на території спорткомплексу СКА у Львові побудує нове стрільбище за майже 150 млн грн

30 Жовтня 2020

Візуалізація: Західноукраїнський архітектурний портал. Автор проєкту Носов В.М.

Навчально-спортивна база літніх видів спорту Міністерства оборони України за результатами відкритих торгів уклала два договори на будівництво тиру та реконструкції бліндажів з ТОВ «Вельт Капітал» на загальну суму 148,5 млн грн.

Йдеться про спортивну базу Міноборони розташовану на вулиці Клепарівській,39 і більш відому як спортивний комплекс СКА. Нагадаємо, що у 2018 році приміщення стрілецького комплексу СКА у Львові згоріло. Пожежею було знищено понад 4 тис. кв м приміщення комплексу.

Переможцем у обох торгах стало ТОВ «Вельт Капітал». За одним із контрактом фірма побудує нове приміщення тиру за 68,7 млн грн, а за іншим проведе реконструкцію бліндажів та зовнішньої території за 79,8 млн грн. Очікувана вартість обох тендерів становила 157,2 млн грн, отож в результаті відкритих торгів, економія склала близько 5,6% від початкової ціни.

Проектно-кошторисну документацію на нове будівництво та відновлення тиру керівництво спорткомплексу замовило ще у 2018 році. Планувалось, що вже у 2020 році в новозбудованому приміщенні проведуть студентський чемпіонат світу з кульової стрільби.

Як пояснили, представники навчально-спортивної бази, проект виконується лише зараз, оскільки раніше не було достатнього фінансування, а змагання не відбулись через пандемію коронавірусу (COVID-19).

Технічним завданням передбачено, що тир матиме зони для стрільби різної дальності в приміщенні та на відкритому повітрі. Зона стрільби також буде оснащена спеціальним безтіневим освітленням та споруджена із антирикошетних матеріалів. Приміщення тиру матиме глядацький зал на 280 місць та кімнати для спортсменів, складів, технічного устаткування і т. д.

Візуалізація: Західноукраїнський архітектурний портал. Автор проєкту Носов В.М.

Будівництво тиру планують завершити до кінця жовтня 2021 року, а реконструкцію зовнішніх територій — в липні 2021- го. З обох підрядів компанія-переможець «Вельт Капітал» отримає 2,4 млн грн прибутку, тобто 1,6% від суми контрактів.

Окрім переможця, участь в обох торгах взяло ТОВ «Бізнес-Вектор ДК», а ТОВ «Львів Держ Буд» планувало проводити реконструкцію бліндажів, однак їх пропозиції були дорожчими.

ТОВ «Вельт Капітал» зареєстровано у Львові, а його власницею є Тетяна Павленко. Раніше компанія розігрувала торги із фірмою ПП «Арагас», яка тоді належала Ярині Газді — також колишній власниці ТОВ «Вельт Капітал».

З початку 2020 року ТОВ «Вельт Капітал» отримало 25 держзамовлень на 648 млн грн.