Бюлетені і плакати на вибори депутатів Львівської районної і обласної рад коштуватимуть понад 12 млн грн

Вартість одного бюлетеня - 3,6 грн, буклету - 14,4 грн
19 Жовтня 2020

Зображення з сайту vn.20minut.ua

Львівська районна територіальна виборча комісія Львівської області планує підписати два договори на виготовлення бюлетенів для голосування, протоколів виборчих комісій та інформаційних буклетів місцевих організацій політичних партій загалом на 5,6 млн грн. А Львівська обласна територіальна виборча комісія замовить бюлетенів на 6,9 млн грн.

Наразі це три найбільші закупівлі серед виборчих комісій у Львівській області.

Бюлетені та протоколи для виборів депутатів районної ради коштуватимуть понад 3,2 млн грн. Їх друкуватиме ТОВ «Ромус-Поліграф» Ігоря та Романни Холод – батьки заступника голови ЛОДА Юрія Холода. Замовлять понад 893 тисячі бюлетенів для голосування і ще майже 9 тисяч протоколів дільничної виборчої комісії. Так само замовляють інформаційні буклети місцевих організацій політичних партій на майже 2,4 млн грн у ПП «Коло» Миколи Походжая. Загалом їх буде майже 165,7 тис. штук по 14,4 грн кожен.

«Ромус-Поліграф» також друкуватиме майже 2 мільйони бюлетенів для виборів депутатів Львівської обласної ради. Вартість одного бюлетеня становитиме 3,6 грн.

Всі угоди підпишуть за переговорною процедурою через відсутність конкуренції з технічних причин – як вказано в обгрунтуванні, «у зв’язку із швидкоплинністю виборчого процесу та обмеженістю строків для виготовлення виборчої документації».

Друковану продукцію також масово замовляють районні територіальні виборчі комісії в області, більшість угод ще не підписані. Однак, наприклад, міська комісія в Перемишлянах вже підписала договір на бюлетені по 3,6 грн з Анатолієм Шалаєвим, журналістом і депутатом Новороздільської міськради, а Дрогобицька – посвідчення учасників виборчого процесу у Лариси Лесишин по 1,2 грн.

Крім того, виборчі комісії замовляють виготовлення вивісок, виборчих скриньок, печаток, пломби, мішки, клей, стрічки, пальне та інше.