Лікарня в Чорткові заплатить 290 тисяч грн за послуги томографії тернопільському рентгенологу

09 Жовтня 2020

фото: Вікіпедіа

Чортківська центральна комунальна районна лікарня підписала договір із приватним підприємцем Михайлом Іванчишиним на послуги з проведення комп’ютерної томографії. Сума договору становить 290 тис. грн, про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, обґрунтованою необхідністю ліквідації наслідків пандемії Covid-19. Крім того, на території лікарні функціонує лише один кабінет томографії, власником якого приватний підприємець Михайло Іванчишин. Даний кабінет зареєстрований і має укладений договір з НСЗУ.

За контрактом приватний підприємець до кінця року буде забезпечувати цілодобове проведення томографії грудної клітки, для відстеження перебігу легеневих захворювань. Вартість однієї послуги буде становити 750 грн, що дещо дешевше, ніж у приватних клініках області, де такі послуги оцінюють у 800-950 грн.

У договорі зазначено, що томографію виконуватимуть за потреби, а оплату проводити будуть після підписання актів виконаних робіт. Сума контракту у 290 тис. грн передбачає близько 386 процедур. Така кількість обстежень розраховувалась з кількості хворих у лікарні. Але, як пояснив приватний підприємець, кількість може коливатися в залежності від потреб лікарні.

Михайло Іванчишин зареєстрований приватним підприємцем у Тернополі. Водночас він є завідувачем рентгенологічного відділення у Тернопільській обласній психоневрологічній лікарні. Це його друга угода з Чортківською   центральною комунальною районною лікарнею – у лютому поточного року лікарня замовляла у нього послуги комп’ютерної томографії голови за 79,8 тис. грн.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці British Embassy Kyiv в рамках проєкту з протидії порушенням в державних закупівлях під час пандемії COVID-19 у Західній Україні.  Погляди, висновки, рекомендації, висловлені в цій публікації, належать журналістам «Наші гроші. Львів» і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.