Дитяча «ковідна» лікарня отримає сучасне німецьке обладнання для діагностики і лікування дихальної системи

15 Вересня 2020

Фото улюстративне (джерело: Reuters)

Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня 11 вересня замовила дві ендоскопічні системи для бронхоскопії за 2,9 млн грн. Пристрій призначений для дослідження та лікування пацієнтів зі захворюваннями бронхів і легень. Товар поставить ТОВ «Медхолдінг» протягом двох днів з моменту подання заявки від замовника.

Медики отримають ендоскопічні системи німецького виробника «Karl Storz Se & Co. KG». До першої мобільної системи вартістю 1,6 млн грн входить комплект бронхо-фіброскопа з бронхоскопами різного розміру, а також ендовідеосистема, адаптери до апарату штучної вентиляції легень, спеціальні щипці та інші деталі. Інший комплект ендоскопічної системи за 1,3 млн грн складається з ендовідеосистеми, спеціальних додатків та бронхо-фіброскопа.

Нагадаємо, Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня ще з березня визначена однією з госпітальних баз для прийому хворих на коронавірус. Протягом карантину заклад спрямував 5,7 млн грн за спрощеною «ковідною» процедурою на боротьбу з інфекцією.

Поточні закупівлі ендоскопічних систем провели за конкурсною процедурою відкритих торгів. Єдиним конкурентом переможця ТОВ «Медхолдінг» було ТОВ «Рокмед».

Під час двох аукціонів учасники не знижували своїх пропозицій, однак ціна «Медхолдінг» була на 2-5 тис. грн дешевшою.

Компанія «Медхолдінг» зареєстрована 2012 року в Києві, її власницею є Наталія Швецова. Протягом 2019-2020 років підприємство отримало державних замовлень на 613 млн грн, в основному на постачання медичного обладнання.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці British Embassy Kyiv в рамках проєкту з протидії порушенням в державних закупівлях під час пандемії COVID-19 у Західній Україні.  Погляди, висновки, рекомендації, висловлені в цій публікації, належать журналістам «Наші гроші. Львів» і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.