Перинатальний центр на Прикарпатті отримає УЗД-апарат високого класу вартістю понад мільйон гривень

02 Вересня 2020

Фото: medicalnewstoday.com

Івано-Франківський обласний перинатальний центр 31 серпня замовив ультразвукову діагностичну систему експертного класу з набором датчиків вартістю 1,46 млн грн. Товар поставить ТОВ «Здраво» до 30 вересня цього року.

Медики отримають апарат ультразвукового дослідження моделі DC-70 китайського виробника Mindray Medical International Limited. До комплекту обладнання також входять три датчики для високоякісної візуалізації.

Закупівлю здійснили за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19.

Ультразвукова діагностична система DC-70 (джерело: r-med.com.ua)

Це не перша система ультразвукової діагностики, придбана у Івано-Франківській області протягом карантину. На початку червня УЗД-апарат вартістю 1,28 млн грн замовила Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня. А на початку липня комплект УЗД-системи за 4,4 млн грн − Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги.

ТОВ «Здраво» зареєстровано в Києві. Кінцевим бенефіціарним власником через закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Еландінвест» є Валерій Лось. Він володіє цілою групою фармацевтичних фірм та підприємств з пошиття одягу. Саме компанія «Здраво» є основною в цій групі, вона просуває на ринку України медичні препарати та медичне обладнання, зазначає YouControl. Протягом 2019-2020 років фірма отримала відповідних державних замовлень на 183 млн грн.

Нагадаємо, Івано-Франківський обласний перинатальний центр входить до переліку закладів, визначених для прийому хворих на коронавірус. З початку карантину тут здійснили закупівель на 4,4 млн грн на подолання інфекції.