Пустомитівські медики отримають рентгенівську систему преміум-комплектації за понад 4 млн грн

15 Липня 2020

Ілюстрація з брошури рентгенівської системи FDR Smart X

Пустомитівська центральна районна лікарня 9 липня замовила цифровий стаціонарний рентгенівський комплекс FDR SMART X за 4,3 млн грн. Товар поставить львівське ТОВ «Айрісмед» до кінця липня.

Медики отримають цифрову рентгенівську систему моделі FDR SMART X FGXR-52S на два робочі місця японського виробника Fujifilm. Цей апарат – один з найновіших розробок компанії, він дозволяє робити високоякісні знімки. Рентгенівська система складається з рентгенографічного столу та стійки для зняття зображення стоячи.

Рентгенівська система FDR Smart X (джерело: офіційний сайт Fujifilm)

Сам комплекс коштує 1,72 млн грн, однак до нього входять інші дорогі компоненти. Це – цифровий плоскопанельний рентгенівський детектор вартістю 1,25 млн грн, медичний лазерний принтер сухого друку за 236 тис. грн та спеціальна ліцензія за 370 тис. грн. А також − робоче місце лаборанта вартістю 299 тис. грн, робоче місце лікаря за 162 тис. грн  та програмне забезпечення за 62 тис. грн.

Закупівлю здійснили за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19.

Це не перша рентгенівська система, замовлена протягом за такою процедурою карантину на Львівщині. По одному пересувному рентген-апаратові отримає клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова, Центр легеневого здоров’я та Стрийська центральна міська лікарня.

Компанія «Айрісмед», постачальник рентген-системи для Пустомитівської лікарні, зареєстрована 2016 року у Львові. Фірма спеціалізується на продажі та обслуговуванні медичного обладнання і є офіційним дистриб’ютором Fujifilm.

Протягом 2019-2020 років компанія «Айрісмед» отримала державних замовлень на 8,35 млн грн, враховуючи поточну угоди. У Львівській області схожу рентгенівську систему іншої комплектації фірма поставить Червоноградській центральній міській лікарні за 3 млн грн.

Власниками компанії є Сергій Боярчук, Ігор Дутка та Ірина Комнацька. Разом вони також володіють ТОВ «Медичний центр «Євроклінік».