Радехівська лікарня придбає респіратори на 30-40% дорожче, ніж інші замовники

21 Травня 2020

Радехівська центральна районна лікарня 13 травня підписала договір на закупівлю респіраторів із приватною підприємицею Оксаною Овчатовою. Сума договору становить 12 тис. грн, повідомляється на сайті Prozorro.

За договором замовили 100 респіраторів без клапана із рівнем захисту FFP3. Їх вартість становитиме 122 грн за штуку. Така ціна є значно вищою ніж на ринку. Дешевше купують і інші бюджетні замовники.

Сьогодні, респіратори із рівнем захисту FFP3 коштують в межах 85-90 грн за штуку, тобто у радехівській лікарні їх придбали на 43% дорожче.

Суттєво дешевше ніж в Радехові, за 89 грн за одиницю придбав респіратори Бук-3 виконком Старокостянтинівської міської ради у ТОВ «Торг-МТК» 12 травня. Ще дешевше засоби індивідуального захисту купують інші медзаклади України. Наприклад, Заставнівський центр первинної медико-санітарної допомоги (Чернівецька область) уклав договір із ТОВ «Бук.юа» на респіратори також з рівнем захисту FFP3, але ціною 60 грн за штуку.

Оксана Овчатова зареєстрована як приватна підприємиця з 2017 року і прописана у місті Кременчук, Полтавської області. З початку квітня поточного року вона вже підписала 12 контрактів на суму 521 тис. грн, усі з яких на постачання медичних матеріалів.

Підготували за підтримки МФ Відродження