Інвестор «Lem Station» та його брат позмагались на торгах від лікарні швидкої допомоги у Чернівцях

18 Травня 2020

Фото ілюстративне. Джерело: dyvys.info

Пов’язані ТОВ «Провайт інвест» та підприємець Роман Дрінь розіграли тендер на прання білизни для Чернівецької лікарні швидкої медичної допомоги.

Обох учасників об’єднує співвласник фірми «Провайт інвест» та молодший брат свого конкурента Романа Дріня – Олег Дрінь. Йому належить 33% статутного капіталу компанії. Згідно з ЗУ «Про публічні закупівлі», брати є пов’язаними особами. Замовник зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника, який є пов’язаною особою з іншим учасником, однак цього не було зроблено.

Під час аукціону конкуренти не знижували своїх пропозицій, однак ціна Романа Дріня була на 4 тис. грн дешевшою – в результаті він переміг.

Учасники зустрічаються на торгах вже вшосте, починаючи з 2019 року. В більшості торгів, які відбулися, виграв Роман Дрінь.

Компанія «Провайт інвест» зареєстрована 2014 року в Києві, її діяльність пов’язана з прибиранням та пранням. Власниками компанії, окрім вже згаданого Олега Дріня, є також Заза Берадзе, Тарас Добрянський та Айвар Ковальков.

Протягом 2019-2020 років компанія отримала замовлення на прання одягу на 2,8 млн грн, переважно у Київській та Черкаській областях.

Олег Дрінь також є представником фінської інвестиційної компанії K.Hartwall Invest та співвласником ТОВ «Лем Стейшн». Остання у 2017 році виграла конкурс на перетворення старого депо у Львові під креативний простір. Крім того, Олег Дрінь є співвласником ГО «Фундація станції Лема», яке, як і «Лем Стейшн», пов’язане з українською ІТ-компанією «SoftServe», зазначає YouControl.

Колишній депутат Чернівецької міської ради Роман Дрінь зареєстрований як підприємець 1993 року в Чернівцях. Він спеціалізується на пранні одягу − протягом 2019-2020 років отримав відповідних підрядів на 5,7 млн грн у Львівській та Чернівецькій областях. Підприємцеві також належить частина мережі професійних пралень ТОВ «Євро клін».

Згідно з поточним договором, підприємець Роман Дрінь пратиме 27,3 тис. кг білизни за 594 тис. грн, тобто прання одного кілограма коштуватиме 21,75 грн. Свої послуги підприємець надаватиме до кінця 2020 року.