Чернівецька міськрада купила дорогі дезінфекційні засоби в дружини міського депутата, співвласника газети «Вечірні Чернівці»

08 Травня 2020

Група по транспортно-господарському обслуговуванню міськрайрад Чернівецької міської ради 5 травня підписала договір на постачання дезінфекційних засобів «Манорм Експерт». Придбали десять 5-літрових каністр на загальну суму 12 тис. грн, тобто одна каністра коштує 1,2 тис. грн.

У Чернівецькій області цей товар купують значно дешевше. Наприклад, Глибоцький центр первинної медико-санітарної допомоги придбав 5-літрову каністру «Манорм Експерт» по 924 грн у ТОВ «Фортунат». За такою ж ціною його замовило у цієї фірми комунальне підприємство Чернівецької міської ради «Чернівецьке тролейбусне управління».

В основному за такою ж ціною засіб купують й у інших областях. Так за 924 грн цей дезінфектор придбали у ТОВ «Дез-Тайм» Долинська центральна районна лікарня Кіровоградської області та Маріупольський центр первинної медико-санітарної допомоги у Донецькій області. Водночас Хустська центральна районна лікарня у Закарпатській області замовила його у ТОВ «Хустфарм» взагалі по 847 грн.

Засіб 5-літровий дезінфекційний “Манорм Експерт” (джерело: profimake.com)

Постачатиме дезінфекційні засоби чернівецьке ТОВ «Медтехніка «Буковина». Компанія зареєстрована у 2017 році, її основною діяльністю є торгівля медичними та ортопедичними товарами. Кінцевим бенефіціаром фірми є Олена Чинуш – дружина депутата Чернівецької міської ради Валерія Чинуша. Також 20% «Медтехніки «Буковина» належить їхній доньці Надії Чинуш.

Протягом 2019-2020 років компанія отримала державних замовлень лише на 15,6 тис. грн, враховуючи поточний договір.

Подружжя Чинушів є одним з найбагатших у Чернівцях. У 2018 році депутат Валерій Чинуш задекларував як цінне майно два свої чоловічі годинники від  швейцарських брендів «Breguet» та «Vacheron Constantin», а також колекцію картин своєї дружини від українських художників.

Олена та Валерій Чинуші володіють десятками організацій в різних галузях, зокрема СП «Ринок Буковинський», ТОВ «Бізнес-центр «Буковина», ТОВ «Футбольний клуб «Іванківці» та ТОВ «Готельно-туристичний комплекс «Буковина» та ТОВ «Редакція газети «Вечірні Чернівці».