Комендантська година у Львові? Ні, неправда.

10 Квітня 2020
10 Квітня 2020

Знову поширюють брехню ніби-то у вихідні на Львівщині діятиме комендантська година.

Такі публікації з’явились з посиланням на відео голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького, опублікованого у Facebook 9 квітня. https://bit.ly/2JUXIj8

“Прошу Вас утриматись від пересування і перебування у громадських місцях на цих вихідних. Від 13.00 суботи до 6.00 понеділка. Ці обмеження вводяться задля збереження нашого з Вами здоров’я та мінімізації поширення захворюваності серед населення!” – говорить голова ЛОДА Максим Козицький

У коментарях до цієї публікації Максим Козицький пояснює, що звернення несе рекомендаційний характер. І повторює: “прошу Вас утриматись від пересування і перебування у громадських місцях на цих вихідних”.

Прес-секретарка голови ЛОДА Дар’я Бавзалук пояснила нам, що справді мова йде про рекомендацію. І оперативно надіслала коментар голови ОДА.

“Я вчора звернувся до мешканців Львівщини із закликом та проханням утриматись від пересування та перебування у громадських місцях. Попереду вихідні, свята, за вікном хороша погода і багато хто захоче вийти і парк, в магазин, поїхати за місто. Епідеміологічна ситуація в області постійно погіршується, кількість хворих збільшується в геометричній прогресії. Тому раджу провести вихідні та свята у вузькому родинному колі. Це допоможе мінімізувати можливе поширення хвороби і може розірвати ланцюг захворюваності. В усіх населених пунктах вулиці обробляться хлоровмісними речовинами, які є безпечними для людей та тварин, але краще залишитись вдома. Моє звернення не передбачає введення комендантської години та інших додаткових обмежень. Дотримуйтесь визначених карантинних обмежень і пам’ятайте про власну безпеку», – сказав Максим Козицький, голова ЛОДА.

P.S.

Після цієї публікації міський голова Львова Андрій Садовий також повідомив, що ніякої комендантської години не запроваджували.