Київський священник, який раніше махлював на торгах, збудує будинок для військових в Старичах за майже 40 млн грн

25 Липня 2019

Західне територіальне квартирно-експлуатаційне управління уклало угоду на будівництво житлового багатоквартирного будинку в селі Старичі (Яворівський район)  з ТОВ «Проектно-будівельний альянс» за 38,07 млн грн. Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодою, «Проектно-будівельний альянс» побудує багатоквартирний будинок до кінця 2020 року. Підготовчі роботи з будівництва планують почати вже 6 серпня поточного року. У 2019 року передбачено фінансування у розмірі 980,68 тис. грн, решта суми повинно бути освоєно наступного року. В контракті передбачено 4,71 млн грн на заробітну плату, а прибуток фірми складе 2,19 млн грн.

Участь в торгах, окрім переможця взяло лише ТОВ «НВП фірма «Будіндсервіс», яке запропонувало ціну на 3, 27 млн грн вищу ніж переможець.

Засновниками «Проектно-будівельного альянсу» є киянка Катерина Шарапова та Тарас Мельник, який прописаний в місті Боярка (Київська область). Тарас Мельник є настоятелем Свято-Миколаївського храму на Татарці (Київ) та першим заступником голови Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України.

Настоятель Свято-Миколаївського храму на Татарці протоієрей Тарас Мельник (справа) із заступником начальника Генштабу ЗСУ генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим (зліва) (фото Facebook tatarkacerkva)

Це не перша участь фірми капелана в державних закупівлях, як повідомляв портал Dozorro, минулого року ТОВ «Проектно-будівельний альянс» протоієрея Тераса Мельника стало переможцем торгів на будівництво дитячого садочка в селі Гатне, що під Києвом за понад 68 млн грн. При цьому підприємство позмагалось на торгах з фірмою ТОВ «Іствуд-Україна», яка на момент проведення тендеру, також належала протоієрею – ТОВ «Іствуд-Україна».  А згідно з документами полданими на тендер, «Проектно-будівельний альянс» досі орендує офісне та складське приміщення у «Іствуд-Україна».