Сколівська райдержадміністрація замовила ремонт музею в своєї працівниці

01 Липня 2019

Фотографія музею з фейсбук-сторінки історико-краєзнавчого музею “Сколівщина”

Відділ культури Сколівської районної державної адміністрації 24 червня підписав договір з ПП «Комфортгруп» на капітальний ремонт фасаду історико-краєзнавчого музею «Сколівщина» за 260 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Підприємство «Комфортгруп» зареєстроване 2018 року в смт. Славське Сколівського району. Воно належить провідній документознавиці загального апарату Сколівської райдержадміністрації Галині Пенар. Очолює компанію Олександр Пенар.

Згідно з угодою, підрядник завершить оновлення фасаду до кінця 2019 року.

Музей «Сколівщина» відкрили лише в жовтні минулого року. Він розташований в м. Сколе на вул. Данила Галицького, 52.

Того ж року «Комфортгруп» підписала договір з відділом культури на капітальний ремонт опалення музею за 242 тис. грн. Згідно з даними Є-дата, замовник перерахував компанії 73 тис. грн авансу за ці роботи.

Фірма «Комфортгруп» − постійний підрядник Сколівської райдержадміністрації. Зокрема, протягом 2018-2019 року підприємство отримало замовлень від відділу культури на 1,6 млн грн та від відділу освіти на 672 тис. грн.

Відділ культури замовляв підряди в «Комфортгруп» за неконкурентними процедурами – опублікував звіти на сайті електронних закупівель Prozorro.