Чернівецька міськрада відписала своєму підприємству 6,4 млн грн на послуги з благоустрою міста

14 Травня 2019

Департамент житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради за результатом відкритих торгів підписав два договори на послуги з озеленення та утримання об’єктів благоустрою у місті Чернівці загальною сумою 6,4 млн грн . Виконавцем робіт за обома угодами стане «Чернівецький міський комунальний виробничий трест зеленого господарства та протизсувних робіт». Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Закупівлю проводили за двома лотами. За першим, компанія-переможець прибиратиме парки та зелені зони довкола пам’ятників, вивозитиме сміття, буде висаджувати нові газони та квітники. За другим лотом, у  «Чернівецького виробничого тресту» замовили послуги з утримання міських водоймищ (річок та озер), зокрема очищення берегів від сміття, поглиблення русел і т. д.

Єдиним конкурентом на тендері виступило ТДВ «Чернівецька пересувна механізована колона №76» із пропозиціями по двох лотах на 20 тис. грн та 1 гривню дорожчими відповідно.

До речі, спочатку із «Чернівецьким виробничим трестом» уклали договори на 10,5 млн грн та 1 млн грн, однак у той же день міськрада зменшила обсяги робіт та підписала додаткові угоди за якими вартість благоустрою знизили до 5,8 млн грн та 800 тис. грн.

«Чернівецький міський комунальний виробничий трест зеленого господарства та протизсувних робіт» заснований Чернівецькою міськрадою, а його директором є Олександр Брязкало.

З початку 2018 року комбінат отримав 40 держзамовлень на 19,6 млн грн, серед яких 35 контрактів від Департаменту ЖКГ Чернівецької міськради.

 

Матеріал підготовлено в рамках проекту IWPR за підтримки МЗС Норвегії