«Львівводоканал» відписав тендерному змовнику 1,4 млн грн на реконструкцію водопроводу

06 Травня 2019

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» підписало договір з ТОВ «Грантзахід» на реконструкцію водопроводу. Сума контракту становить 1,44 млн грн, про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Згідно з технічним завданням, йдеться про реконструкцію водопроводу на вул. Габріели Запольської у Личаківському районі Львова. Переможець тендеру зобов’язаний демонтувати дорожнє покриття, замінити водопроводи, нанести на них антикорозійну ізоляцію, провести гідравлічні випробування, облаштувати колодязі і т.д. Завершать роботи до кінця 2019 року.

Окрім переможця, участь у тендері взяло ще три компанії: ТОВ «СД Трансбуд», ПАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1» і ТОВ «Метрополіс», але остаточні пропозиції конкурентів були дорожчими.

ТОВ «Грантзахід» зареєстровано у Києві а його власником є Юрій Кужея, який неодноразово фігурував у матеріалах «НГ. Львів». Раніше його «Компанія Вестінвест» ходила на тендери разом із ТОВ «Західпласт». В результаті ці пов’язані компанії за антиконкурентні дії на торгах оштрафував  АМКУ, тепер вони не можуть брати участь у відкритих торгах протягом трьох років з дати рішення.

Пізніше у ТОВ «Західпласт» змінився власник і ним стало ТОВ «Міжнародна юридична компанія «Моніторинг інвест девелопмент», а директором та бенефіціаром Сергій Кудрій.

З початку 2018 року ТОВ «Грантзахід» отримало 28 замовлень загальною вартістю понад 58 млн грн, де найбільше коштів «відписав» «Львівводоканал».