Дві фірми з одного будинку «розпиляли» понад півмільйона гривень на тендері з постачання дров

16 Квітня 2019

Великодідушицька середня загальноосвітня школа (Стрийський район) за результатами відкритих торгів підписала договір з ТОВ «Сок-Іл» про закупівлю дров на суму 574 тис. грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Згідно з договором, переможець торгів до кінця 2019 року постачатиме в школу дрова твердих порід. Загалом придбали 523 кубометрів дров по 1100 грн. Вартість збігається із середніми закупівельними цінами у Львівській області.

Окрім переможця участь у торгах взяла лише одна компанія ТОВ «Евро-Львів» із пропозицією на 1,2 тис. грн дорожчою. Під час аукціону фірми не торгувались та не знижували вартість своїх пропозицій.

Обидві компанії зареєстровані за однією адресою – у місті Стрий на вулиці Нижанківського, 3. Також у обох фірм помітні однакові дефекти сканування у документах та однакові помилки, що свідчить про те, що документи для двох компаній готувала одна особа.

Варто зазначити, що ТОВ «Евро-Львів» у будь-якому випадку не могло стати переможцем торгів, оскільки, завантажило лише кілька з необхідних  документів, а тому тендерний комітет відхилив би учасника.

Власником ТОВ «Сок-Іл» є Василь Мельнишин. З початку 2018 року фірма отримала 18 держзамовлень на загальну суму 5,1 млн грн. Із ТОВ «Евро-Львів», яке належить Бекхану Мінкаілову, «Сок-Іл» конкурує вперше.