Підприємство та її дистрибютор позмагалися за 700 тис. грн на гірлянди для новорічних свят

19 Листопада 2018

Управління культури Чернівецької міської ради в результаті відкритих торгів підписало угоду з приватним підприємством «Ялинка України» на закупівлю світлодіодних гірлянд на 714 тис. грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Згідно з договором, придбали маківку для ялинки «Льодовий кристал» за майже 43 тис. грн та світлодіодну піксельну гірлянду за 671 тис. грн. Технічним завданням передбачено, що довжина гірлянди становитиме не менше 990 метрів. Гарантійний термін на товар становитиме 2 роки, а поставлять продукцію до 3 грудня.

Крім переможця, участь у торгах взяв лише приватний підприємець Олександр Стасюк із кінцевою пропозицією на 4 тис. грн дорожчою. Варто зазначити, що в складі тендерної пропозиції підприємець не завантажив низку необхідних документів, як от сертифікатів якості на продукцію.

Олександр Стасюк зазначений директором фірми «Green light trees». Згідно з інформацією на сайті компанії, вона є єдиним офіційним дистрибютором ПП «Ялинка України».

Обидва учасники торгів вже фігурували у матеріалах «НГ.Львів», зокрема, на закупівлях від КП «Івано-Франківськміськсвітло», де комунальники прописали замовлення під ПП «Ялинки України» і з третього разу протягнули компанію.

Власником ПП «Ялинка України» є Петро Ординас. Підприємство, згідно з даними YouControl, загалом отримало замовлень на понад 23 млн грн.

Матеріал підготовлено в рамках проекту IWPR за підтримки МЗС Норвегії