Брати-депутати оновлять тернопільські медичні заклади за майже 30 млн грн

01 Листопада 2018

КП «Тернопількомунінвест» 29-30 жовтня підписало два договори з ТОВ «Укрспeцрeсурс-Інвeст» на реконструкцію Тернопільського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та Тернопільського обласного спеціалізованого будинку дитини за 27,2 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодами, фірма оновить дві будівлі медичних закладів, що розташовані на вулиці вул. Академіка Сахарова, 2, до грудня 2019 року.

В приміщенні Центру компанія замінить дах, вікна, двері, підлоги та помалює стелі. Зробить пандуси та усі інженерні системи: опалення, вентиляцію, електрику тощо. А також встановить 1 ліфт. За ці роботи фірмі заплатять 10,1 млн грн. При цьому компанія отримає 207 тис. грн прибутку, а на зарплати працівникам піде 1,02 млн грн.

В будинку дитини компанія виконає схожий набір робіт, окрім опалення та вентиляції, та встановить 2 ліфти. За ці роботи замовник заплатить 17,1 млн грн. Фірма отримає 316 тис. грн прибутку, на зарплати ж піде 1,6 млн грн.

У першому тендері фірма-переможець змагалася з ТОВ «СК-Рембудреставрація», ТОВ «Обрій ЛТД», ТОВ «Проф буд» та ТОВ «Інженерно-будівельна компанія «Архітектор». Пропозиції цих конкурентів становили 7,9-10,05 млн грн, однак усіх їх відхилили через помилки в документах.

В других торгах змагалися ті ж учасники, а також ТОВ «Тернопіль-ВМП». Конкуренти запропонували 12,9-15,8 млн грн за свої роботи, та їх також відхилили через помилки в документах.

Цей тендер вже намагалися провести у серпні цього року, але скасували через недоліки в тендерній документації. Тоді очікувана вартість становила 18,7 млн грн − на 975 тис. грн дорожче від поточної очікуваної суми.

Тернопільська фірма «Укрспецресурс-Інвест» працює на ринку з 2012 року. Її засновниками є брати Борис та Віктор Бельзецькі (по 20%), Теребовлянська районна громадська організація «Центр розвитку та підтримки громадських ініціатив» (19,8%) та Фонд розвитку громадських організацій «Західно-український ресурсний центр» (40,2%). Кінцевим бенефіціарним власником компанії зазначено Віктора Бельзецького.

Борис Бельзецький є депутатом Микулинецької селищної ради, що у Теребовлянському районі. Його брат Віктор Бельзецький також депутат, але Теребовлянської районної ради та керівник районного осередку ВО «Свобода». Разом брати є співвласниками житлово-будівельного кооперативу «Микулинецька січ» та споживчого гаражно-будівельного кооперативу «Транспортний двір».

Протягом 2017-2018 років фірма отримала замовлень на 32 млн грн, враховуючи поточні договори.