Львівські газовики закупили КрАЗІВ на майже 5 млн грн у молодої фірми, пов’язаної з холдингом АІС

18 Вересня 2018

Філія «Львівгазвидобування» ПАТ «Укргазвидобування» 10 вересня уклала угоду з ТОВ «Автодержпостач» на закупівлю автомобілів КrASZ-U37ZB6 на загальну суму 4,7 млн грн. Про це повідомляє портал електронних закупівель Prozorro.

Автомобілі доставлять упродовж 4 місяців після підписання контракту на центральний склад «Львівгазвидобування» в селі Угерсько (Стрийський район). Загалом придбали 11 автомобілів по 434 тис. грн за кожен.

Окрім переможця участь в торгах взяло ТОВ «Експер-трейдер» із пропозицією на 21 тис. грн дорожчою. Під час аукціону учасники не торгувались і не знижували першопочаткових пропозицій.

ТОВ «Автодержпостач» – молода фірма, яка працює на ринку лише з травня 2017 року. Зареєстрована вона у Києві за адресою місця масової реєстрації юридичних осіб на вулиці Січових Стрільців 37/41, де крім неї «прописана» ще 581 компанія. Директором фірми є Олена Доманська, а кінцевим бенефіціарним власником житель Знам’янки (Кіровоградська область) Артем Шумілов.

Як раніше зазначали «Наші гроші», серед працівників «Автодержпостач»  старшим фахівцем збуту вказана Ірина Свенцицька. Особа з таким ПІБ була помічником народного депутата минулого скликання від «Партії регіонів» Василя Полякова, якого пов’язують з одним з найбільших автомобільних холдингів країни «Група компаній «АІС», що контролює 14% українського автомобільного ринку та є виробником придбаних автомобілів.

Крім Полякова, групу пов’язують також з народним депутатом з фракції від фракції «Відродження», екс-регіоналом Дмитром Святашем, хоча він заперечує свою причетність до фірми.

З моменту свого засування, травень 2017 року, ТОВ «Автодержпостач» вже отримало 100 держзамовлень на суму 93 млн грн. З них у Львівській області фірма уклала три договори на 9 млн грн.