Капремонт одного кілометру дороги Львів-Шегині коштуватиме 25 млн грн

01 Червня 2018

Служба автомобільних доріг у Львівській області 30 травня підписала договір з ТОВ «Автомагістраль-Південь» на капітальний ремонт дороги загального користування державного значення М11 Львів-Шегині за 156,7 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

До грудня 2019 року фірма проведе ремонт на двох ділянках протяжністю 3,8 км та 2,44 км приблизно в тридцяти кілометрах від Львова. Окрім основних робіт, «Автомагістраль-Південь» влаштує автобусні зупинки, зупинкові та посадкові майданчики та в’їзди у двори. Також компанія відремонтує два мости. В середньому вартість капремонту 1 км становитиме майже 25 млн грн.

Згідно з договірною ціною, за ці роботи «Автомагістраль-Південь» отримає 823 тис. грн прибутку, заробітна плата ж становитиме 3,9 млн грн.

У тендері компанія-переможець змагалася з ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» та ТОВ «Техно-Буд-Центр». Під час торгів конкуренти не знижували своїх пропозицій, лише переможець знизив свою початкову ціну на 783,6 тис. грн.

Фірма «Автомагістраль-Південь» зареєстрована 2006 року, її юридичне місцерозташування – м. Одеса. Власниками компанії є Валерій Коротков та Олег Наливанний, а директором – Микола Тимофеєв. «Автомагістраль-Південь» співпрацює із замовником не вперше – протягом 2017 року вони підписали 49 договорів на ремонт доріг на загальну суму майже 3 млрд грн.