Прописані в одній квартирі конкуренти не поторгувалися на торгах львівського госпіталю

29 Травня 2018

Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи 22 травня підписав договір з ПП «Екобіз» на закупівлю засобів для приготування ванн за 219 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодою, «Екобіз» продасть госпіталю лікувальну косметику, серед якої найдорожче обійдеться мінеральний набір йодо-бромних ванн за 372 грн/шт.

На торгах компанія-переможець конкурувала з полтавським підприємцем Василем Прокопенком. Під час закупівлі пропозиції учасників не змінювалися. Однак ціна фірми «Екобіз» була на 950 грн дешевшою, аніж ціна конкурента. Протягом 2017-2018 років учасники тендеру зустрічалися разом на торгах чотири рази (враховуючи поточний тендер). У трьох випадках перемагала компанія «Екобіз», в одному випадку закупівля не відбулася.

Фірма «Екобіз» працює на ринку з 2012 року, і її офіс розташований в Полтаві. Засновницею та керівником фірми «Екобіз» є Катерина Барабицька, яка зареєстрована в одній квартирі зі своїм конкурентом Василем Прокопенком.

У минулорічному договорі Прокопенко вказував електронну пошту, видану адміном сайту «Екобізу», а також мобільний номер телефону, який вказаний на сайті компанії як контактний (0507158626).

Протягом 2017-2018 років фірма підписала 21 договір на загальну суму 808,2 тис. грн (враховуючи поточну угоду). Із цим замовником «Екобіз» співпрацює вперше.