Київська фірма змагалася на торгах з конкурентом, який підписував її статут

08 Травня 2018

Рояль C. Bechstein D 282

Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені С. Крушельницької 2 травня 2018 року опублікувала інформацію про намір підписати угоду з ТОВ «Грандпіано» на закупівлю концертного роялю за 3,7 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з вимогами замовника, це має бути чорний полірований рояль з трьома педалями, на 88 клавіш, з чавунною рамою, резонансною декою з ялини, загальною вагою до 576 кг. У механізмі роялю мають бути відсутні пластикові деталі.

Під час аукціону компанія-переможець змагалася з київською фірмою «Музичний світ», обидві не змінювали своїх цін. Ціна роялю від «Грандпіано» була на 1,5 тис. грн дешевшою, аніж в конкурента.

Обидві компанії пропонували рояль C. Bechstein D 282, ціни на який в інтернеті становлять 4,1-4,65 млн грн.

ТОВ «Грандпіано» засноване 2007 року в Києві. Власницею фірми є Ірина Ноніашвілі, а керівником – Світлана Ткаченко. «Грандпіано» спеціалізується на продажі музичних інструментів. Протягом 2017 року компанія взяла участь в 22 тендерах, підписавши чотири договори на загальну суму 5,7 млн грн.

ТОВ «Музичний світ» зареєстроване 2007 року в Києві. Фірма належить Віталію Красюкові та Олександрові Розумовському, який також є керівником компанії. Фірма брала участь у трьох тендерах на закупівлю роялів та піаніно, однак у жодному не виграла.

Конкуренти пов’язані між собою. У статуті фірми «Грандпіано» замість Ірини Ноніашвілі підпис поставив Олександр Розумовський, який діяв на підставі довіреності від її імені.

Окрім цього, у довідках про наявність кваліфікованого настроювача музичних інструментів ТОВ «Грандпіано» вказує настроювача Івана Ламбіна, а ТОВ «Музичний світ» − Віктора Михайлова. Цікаво, що в інших торгах фірма «Грандпіано» у довідці про наявність працівників також вказує Віктора Михайлова як менеджера з адміністративної діяльності. А згідно з документацією, яку надав «Музичний світ» в недавньому тендері, в компанії працює Іван Ламбін.

За адресою «Грандпіано» (вул. Добровольчих батальйонів, 17) також прописане ТОВ «Карл Бехштейн», керівником та співласником якого є Заза Берадзе. За цією ж адресою зареєстровані Ірина Ноніашвілі та Заза Берадзе. Вони вказані співвласниками в ТОВ «Бельканто», «Др. Рьодгер Кейтерінг Сервіс», перше з яких перебуває в стані припинення діяльності, а друге вже припинило роботу.

Водночас, Олександр Розумовський також пов’язаний із Зазою Берадзе. Він є керівником фірми «Медконсул Інтернейшанель», яка належить Зазі Берадзе та Марині Ноніашвілі.