Понад третину коштів, витрачених Стрийським комбінатом комунальних послуг у 2017 році, освоїло оточення його директора

19 Січня 2018

Протягом 11 місяців 2017 року Стрийський міський комбінат комунальних послуг здійснив державних закупівель на загальну суму 20,2 млн грн. Серед них у фірми та приватних підприємців, пов’язаних з директором комбінату Василем Васьковичем, – 4,25 млн грн. Про це йдеться в матеріалі «Наші гроші. Львів» «Комбінат приватного господарства».

За даними порталу Є-data, комунальне підприємство здійснило транзакцій на загальну суму 16,88 млн грн. З цих коштів 9,3 млн грн – це зарплата працівникам та податки до місцевого та державного бюджетів. З решти коштів за укладеними договорами пов’язаним з директором комбінату особам перерахували 2,98 млн грн, тобто 39% реально витрачених коштів. Ці гроші отримали ТОВ «Комунальник 1» та приватні підприємці Іван Пак і Віталій Мних.

ТОВ «Комунальник 1» вже неодноразово фігурував у матеріалах «НГ. Львів». Власником є стриянин Андрій Іськів, а раніше основним співзасновником фірми був Василь Васькович, чинний директор Стрийського комунального комбінату. Іськів також ще донедавна, а саме до 28 грудня 2017 року, очолював ТОВ «Євроасфальт», яке належить тому ж таки Васьковичу.

Крім того, комунальний комбінат та «Комунальник 1» знаходяться за однією адресою на вулиці Нижанківського, 50 в Стрию, а Василь Васькович та його дружина також працюють в «Комунальник 1». Детальніше читайте у матеріалі «НГ. Львів».