«Львівводоканал» найняв адвоката для представництва в судах, маючи в штаті 11 юристів

19 Січня 2018

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» підписало договір з підприємцем Андрієм Якимівим на юридичні послуги та захист інтересів в судах. Витрати за угодою становитимуть максимально 126 тис. грн. Про це стало відомо з порталу електронних закупівель Prozorro.

За умовами контракту, Андрій Якимів буде представляти «Львівводоканал» в суді у справах щодо оскарження п’яти податкових повідомлень-рішень, отриманих підприємством від серпня по грудень 2017 року.  Він отримає разовий гонорар за надання юридичних послуг в розмірі 10 тис. грн. Крім того, у випадку задоволення позову замовника, адвокат отримає винагороду в розмірі 1,5% від  суми стягнення, але не більше ніж 126 тис. грн.

Андрій Якимів є співзасновником адвокатського об’єднання «Статус-Кво». Серед його партнерів – Володимир Косенко, відомий як адвокат судді Ігоря Зварича. Саме у нього Зварич нібито позичив 1,9 млн дол., які знайшли при обшуку в судді.

Тиждень тому Якимів також оприлюднив електронну декларацію за 2017 рік у якості кандидата на посаду судді у місцевому суді. Згідно з нею, він отримував заробітну плату в ТОВ «Юридичне агентство «Юкон», яке належить Людмилі та Олександрі Косенкам, а директором є Володимир Косенко.

У комунальному підприємстві «Львівводоканал» нам повідомили, що підприємство має свій юридичний відділ, де працює 11 працівників з юридичною освітою.