Телеканал облради заплатить 1,5 млн грн «нарконтролівцям» за три місяці трансляцій своїх програм

Комунальне підприємство «Телекомпанія Львів-ТБ» за неконкурентною переговорною процедурою закупівлі 29 грудня 2017 року замовило послуги з транслювання телепередач за 1,49 млн грн у ПП «НТА-Незалежне телевізійне агентство». Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Згідно з договором, послугу комунальному ТБ надаватимуть з 1 січня до 31 березня 2018 року. У специфікації також вказано, що вартість однієї години становить майже 920 грн з ПДВ. Під логотипом «Перший західний» програми телеканалу транслюватимуть 18 годин на добу: з 00.30 до 8.00, з 10.00 до 18.30, з 20.30 до 22.30.

Відтак, лише за трансляцію програм вночі, коли кількість глядачів мінімальна, комунальне ТБ платитиме по 200 тис. грн щомісяця. Як свідчить програма телеканалу, вночі глядачам, окрім новин, показують «Гурман-шоу», концерти, музичні кліпи, рекламу тощо.

Наприклад, о першій ночі 10 січня на телеканалі показували повтор ранкової розважальної передачі місячної давності, за 5 грудня 2017 року.

Підставою для застосування переговорної процедури вказано відсутність альтернативи. «Застосування переговорної процедури закупівлі зумовлено тим, що ліцензія на мовлення…, видана КП «Телекомпанія «Львів-ТБ»…, містить докладні характеристики каналу. Таким чином, необхідно провести переговорну процедуру закупівлі з «НТА-Незалежне телевізійне агентство» на закупівлю послуг з транслювання телепередач…через ефірне мовлення з місцем знаходження передавача м. Львів, вул. Високий замок, цех УКХ, 57 ТВК, потужністю передавача 1 кВт, територія розповсюдження програм м. Львів та прилеглі райони (аналогове телевізійне мовлення у регіоні)».

Кінцевими бенефіціарними власниками ПП «НТА-Незалежне телевізійне агентство» є Андрій Кісера та Андрій Мисик (через ТОВ «НТА Інвест Груп»).

Як повідомляв ZAXID.NET, члени партії «Народний контроль» Андрій Кісера і Андрій Мисик стали новими власниками львівського каналу «НТА» у листопаді 2017-го. Андрій Кісера був директором телеканалу ZIK за часів генпродюсерства Дмитра Добродомова – теперішнього лідера «Народного контролю». Андрій Мисик свого часу був членом «Пори», у 2014 році був кандидатом до Верховної Ради від Радикальної партії Ляшка, очолював штаб Віктора Пилипишина в Києві, був засновником львівського обласного очередку партії «Всеукраїнський патріотичний союз». Зараз Андрій Мисик є головою виконкому «Народного контролю».