Знайомі компанії «розпиляли» 3 млн грн на ремонт вул. Арктичної у Брюховичах, який проведуть наступного року

10 Листопада 2017

Брюховицька селищна рада в результаті відкритих торгів 7 листопада підписала контракт з ТОВ «Вельт кепітал» на капітальний ремонт дороги по вулиці Арктичній у Брюховичах. Сума договору становить 2,94 млн грн, повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

За технічним завданнням, йдеться про ремонт ділянки від вулиці Бічної Бурштинової до вулиці Горобинової, тобто про відрізок довжиною близько 550 м. Отже, вартість капітального ремонту 1 км дороги становить приблизно 5,34 млн грн.

Відтинок вулиці, на якому проводитимуть роботи (позначено синім)

Згідно з договором та додатками до нього, роботи проводитимуть у листопаді-грудні 2018 року. Згідно з договірною вартістю, витрати фірми на заробітні плати дорівнюватимуть 233 тис. грн (7,9% від суми контракту), а прибуток — 22 тис. грн (0,74% відповідно).

Крім переможця участь у торгах взяло ще дві компанії, обидві з дешевшеми пропозиціями. Свої послуги пропонувало ТОВ «Гарантспецбуд ЛТД» за 2,87 млн грн та ПП «Арагас» за 2,8 млн грн. Тендерний комітет відхилив обидві пропозиції, оскільки «Гарантспецбуд» після визнання його пропозиції найбільш економічно вигідною не надав локальні кошториси та довідки про кваліфікації працівників. Приватне підприємство «Аргас» не надало листи-відгуки про попередні договори та технічні паспорти на будівельний транспорт.

Власники ПП «Арагас» та ТОВ «Вельт кепітал» мали чимало спільного й до проведення торгів, адже жителька Трускавця Ярина Газда, яка зараз є бенефіціаром ПП «Арагас», до січня 2017 року була директором ТОВ «Вельт Кепітал» (дані YouСontrol).

ТОВ «Вельт кепітал» заснований у вересні 2016 року, а його власником є Тетяна Павленко. Протягом 2017 року фірма отримала держзамовлень на 36 млн грн.

ТОВ «Гарантспецбуд ЛТД» належить Андрію Кухтицькому, бізнес-партнеру очільника Служби доріг у Львівській області Руслана Кандибора. У жовтні підприємство змінило місце реєстрації зі Львова на вул. Ванди Василевської у Києві.