Нова фірма колишнього помічника депутата Парасюка освоїть 2 млн грн на реконструкцію будинку на Підвальній

вул. Підвальна, 9

Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради 28 вересня уклало договір з ТОВ «Еталон-Ком» на реставрацію фасадів будинку №9 на вулиці Підвальній. Сума договору 2,05 млн грн, про це стало відомо з системи Prozorro.

Єдиним конкурентом на торгах було ПП «Архітектурна майстерня «Ренесанс» із пропозицією у 2,1 млн грн. Фірми не торгувались – не знижували своїх початкових пропозіцій.

Роботи планують завершити у липні 2018 року. Вартість робіт, які підлягають виконанню в 2017 році становить 248 тис. грн, а у 2018 — 1,8 млн грн.

 

ТОВ «Еталон-Ком» із “статутником” у 100 грн зареєстроване півтора роки тому у Львові, а його власниками є Роман Лобай (95%) та Назар Корман (5%). Раніше Лобай був помічником народного депутата Володимира Парасюка на громадських засадах та є  проректором з адміністративно-господарської роботи Львівського державного університету фізичної культури.

Крім того Роман Лобай є директором приватного підприємства з такою ж назвою: ПП «Еталон-Ком». Ця компанія не вперше фігурує у матеріалах «НГ.Львів». Раніше підприємство разом з ПП «Центр технологій будівництва» вдавали конкуренцію на торгах з реконструкції початкової школи №70, сума угоди становила 4,86 млн грн. Компанії оштрафовані Антимонопольним комітетом на 35 та 30 тис. грн відповідно з забороною брати участь у торгах протягом 3 років.

ПП «Архітектурна майстерня «Ренесанс» зареєстрована у Пустомитах, фірмою спільно володіють Роман Мельник та Михайло Гаврих.

За даними Prozorro ТОВ «Еталон-Ком» впродовж 2017 року отримала 3 підряди, серед них один через відкриті торги, загальною сумою понад 3,2 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі